Атестація школи- 2015

МІЖГІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

12.05.2015                                    смт. Міжгірʼя                                      №  74

Про результати державної атестації

Синевирсько-Полянської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів Міжгірської районної

ради Закарпатської області

Відповідно наказів відділу освіти від 31.07.2014 року №106 «Про атестацію загальноосвітніх навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році», від 06.03.2015 року №37 «Про проведення державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів». Від 10.03.2015 року №38 «Про проведення державної атестації Синевирсько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області» проведено державну атестацію Синевирсько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з 20.04 до 12.05.2015 року, безпосередньо у навчальному закладі з 20.04 до 24.04.2015 року на визначення відповідності надання освітніх послуг Державним стандартам початкової, базової і повної загальної середньої освіти .

Державну атестацію закладу проводила атестаційна комісія, до складу якої входили працівники відділу освіти Міжгірської РДА, районного методичного кабінету відділу освіти, представники громадськості, які забезпечили атестаційну експертизу всіх напрямів діяльності школи.

Дирекція Синевирсько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провела публічну презентацію, в якій узагальнено результати діяльності навчального закладу.

Державна атестація показала, що педагогічний колектив Синевирсько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти. В закладі проведена робота зі створення умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти.

Разом з тим потребує удосконалення впровадження інноваційних технологій в управлінську діяльність, методичну роботу. Залишається невисокою результативність учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсі-захисті наукових робіт МАН.

Однак зазначені недоліки суттєво не впливають на рівень освітньої діяльності закладу

НАКАЗУЮ:

1.Визнати Синевирсько-Полянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області атестованою (висновок державної атестаційної комісії додається).

Термін дії до 12.05.2025 року.

2.Дирекції Синевирсько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Чуп О.С.) розробити заходи на виконання рекомендацій, наданих атестаційною комісією.

3.Розмістити матеріали «Про підсумки державної атестації Синевирсько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області» на сайті відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                              І.Субота