До уваги учнів  1- 11 класів

Публікуємо завдання для дистанційного навчання на період карантину.

Періодично завдання будуть оновлюватися, тому слідкуйте за публікаціями.

Для переходу натисніть на

посилання:

При організації дистанційного навчання використовуються:

• веб-сайт закладу;
  • електронна пошта, соціальні мережі;
  • Google-сервіси  (Classroom);
  • Програмне на навчально-методичне забезпечення, розміщене на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України

wym-1584732626834;

• електронні підручники wym-1584732713585.

Синевирсько-Полянська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів

Міжгірської районної ради Закарпатської області

НАКАЗ

16.03.2020                      с. Синевирська Поляна                           №22

Про запровадження дистанційної роботи

на період карантину

Відповідно до статті Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №2113, наказу МОН України від 16.03.2020 року №406 «Про організаційні заходи для запобігання коронавірусу COVID-19», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,

НАКАЗУЮ:

1.Перевести на період карантину з 16.03.2020 по 03.04.2020 всіх педагогічних працівників на дистанційний режим роботи.

2.Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Гавею В. Ст.:

2.1.Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та відпрацювання занять відповідно до навчальних планів.

2.2. Координувати та здійснювати контроль за веденням вчителями дистанційної форми навчання для здійснення виконання освітньої програми.

3. Вчителям, класним керівникам 1-11 класів:

3.1.Забезпечити організацію навчання учнів за дистанційною формою роботи, перегляд онлайн-уроків, використання технологій електронного навчання на платформі глобальної освітньої мережі Edmodo, електронної пошти, групи в чатах Viber, Facebook, мобільних додатків тощо.

3.2. Вчителі 1-4 класів для виконання дистанційного навчання можуть використати матеріал видавництва «Розумники».

3.3. Довести до відома випускників 11-го класу, що з 17 березня розпочато трансляцію курсів з підготовки до ЗНО на ТК «Рада» та You Tube-каналі МОН – з української мови та літератури, біології, математики та історії України.

3.4.Завдання для опрацювання для учнів розміщувати у Viber-групах. Для зворотнього зв’язку та індивідуальних консультацій учнів з учителем-предметником учень передає на електронну адресу вчителя або viber виконані завдання, а вчитель перевіряє їхз.

3.5.Перевірку та оцінювання виконаних завдань здійснювати в період карантину у дистанційному режимі.

3.6.Перенести заповнення шкільної документації зокрема класних журналів, на час закінчення карантину.

4.Завгоспу школи Рябичу В.М.:

4.1. Забезпечити здійснення у закладі освіти профілактичних та дезінфекційних  заходів  щодо  запобігання  поширення короновірусу COVID-19.

4.2.Перевести технічний персонал в режим чергування, залучити їх до проведення санітарно-профілактичних заходів.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                    Чуп О.С.